Aby dokonać zakupu na CwanymLisie, nie musisz posiadać konta. Jednak wszystkim, którzy planują długofalowo korzystać z naszych usług zalecamy rejestrację – zapewnia szybszy i łatwiejszy dostęp do nowości oraz wykupionych kuponów.

W przypadku szybkich przelewów online opłatę za kupon należy uiścić od razu. Jeśli zdarzy się tak, że strona Twojego banku nie jest zintegrowana ze stroną naszych płatności, istnieje możliwość wygenerowania danych do przelewu. środki należy wpłacić w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego od wygenerowania danych do przelewu. Należy pamiętać, aby w żaden sposób nie modyfikować wygenerowanych przez system danych (nie należy zmieniać kwoty, tytułu przelewu itp.).

Wystarczy kliknąć "Kup teraz" zanim czas trwania oferty nie dobiegnie do końca. Zostaniesz wówczas przeniesiony do systemu transakcyjnego Twojego banku i poproszony o dokonanie płatnośći.

Nie. Kupony CwanyLis posiadają daty ważności i opisy, na jakich zasadach odbywa się ich realizacja.

Sposób realizacji kuponu, jest odrębny dla każdej Okazji i znajdziesz go każdorazowo w rubryce „Drobnym druczkiem”. Zawiera ona wszelkie, niezbędne informacje, które pozwolą Ci przejść przez cały proces bez najmniejszych trudności.

Użytkownicy zarejestrowani znajdą go na swoim CwanyLisowym koncie, w zakładce „Moje kupony”, użytkownicy, którzy dokonali zakupu bez dokonywania rejestracji, kupon otrzymają drogą mailową.

CwanyLis prezentuje oferty różnych usługodawców i sprzedawców, dlatego też każdą okazję należy traktować jak osobną ofertę - przesyłkę należy uwzględnić przy każdej okazji osobno. Informacje dotyczące opłat za wysyłkę są zawarte w opisie każdej okazji.

r e k l a m a